Free Layouts

Free Layout with ____

25. června 2013 v 18:41 | blazulka
Další volný layout, hodil by se spíše na blog o více lidech, seriálech nebo skupině. Pokud máte zájem napište mi na email outoftowngirls@seznam.cz, kde se domluvíme na případných změnách. Větší náhled

Free Layout With Little Mix

25. června 2013 v 18:27 | blazulka
Volný layout s britskou dívčí skupinou Little Mix. Můžeme se domluvit i na změně fotek za novější. Pokud máte zájem napište mi na email outoftowngirls@seznam.cz v předmětu "Layout s Little Mix". Větší náhled zde

Free Layout With Hilary Duff

25. června 2013 v 18:10 | blazulka
Přidávám volný layout s Hilary Duff, který měl být původně pro můj blog, který sem nakonec zrušila. Je možné se domluvit na změně fotky, barev a přepsání velkých koleček v levo. Pokud máte zájem napište mi na email outoftowngirls@seznam.cz v předmětu "Layout s Hilary Duff". Na větší a barevný náhled se můžete podívat zde.

Free Layout with Demi Lovato

3. května 2013 v 19:34 | blazulka
Mám zde pro vás užasný layout s Demi Lovato, který vytvořila užasná FoXx. Na větší a barevný náhled se můžete podívat zde. Chce ho někomu dát, takže pokud má někdo o tento layout zájem informujte mě na outoftowngirls@seznam.cz a domluvíme se.

Free Layout with Selena Gomez

20. dubna 2013 v 14:35 | blazulka
Volný layout se Selenou Gomez, na větší náhled tohoto layoutu se můžete podívat zde. Pokud máte o tento layout zájem napiště mi na e-mail outoftowngirls@seznam.cz a můžeme se domluvit pokud chcete layout i nastavit, co chcete v menu za popisky a podobné věci.

 
 

Reklama