Články

we own it.

7. července 2013 v 18:46 | blazulka

Zdravím.
Jak si můžete všimnout blog má nové vzhled, jsem s ním docela spokojená, nechala sem se inspirovat z tumblru.. Takže pokud tam někde uvidíte podobný layout tady tomuto tak zachovejte klid :D S novým layoutem, sem chtěla dělat, teda i udělala, nové "nadobrázky" (nevím jak se tomu říka), ale nejsou pěkný, protože je moc neumím tak si budeme muset vystačit s těmi co sem vytvořila (viz. předchozí článek). Taky sem udělala takovej "fanlisting" pokud se vám líbí můj blog, protože teď koukám že to maj všeci a další populární věc logo. Moje "logo" je mrak :D Nevím proč, haha, ani nevím jestli se to mraku podobná ale tak snad jo :) Jestli mě napadne něco jinýho tak mrak vyměním. Jinak mám nový blog, ale zatím Vám o něm víc neřeknu. Taky sem přemýšlela že bych ukončila OOTG nadobro, protože se tady začíná hromadit spoustu užasných grafických blogu, a já si tak říkám, že zachvílu sem nikdo nebude chodit. Uvidíme jak to půjde postupem času :) Mějte se krásně.

objednávka pro . . .

2. července 2013 v 21:08 | blazulka
Vybrala jsem si tři lidi, kterým udělám layout. Ostatní, nemusíte být smutní, což pochybuju že jste :D Určitě bude ještě dost objednávek. :) Tady jsou tři "výherci". Layouty se budu snažit udělat co nejdřív a co nejlepší! :)

tisdaledream (tisdale-dream)
Martina Duff (martinashalova)

here we go back

25. června 2013 v 18:57 | blazulka
Vítám Vás zpět na blogu outoftowngirls, který jsem náhle opustila ani sem vám nedala vědět, ale přestalo mě to tu bavit. A jelikož se blíží prázdniny a já zase začala tvořit tak sem si říkala "proč se nevrátit" no a tak mě tu máte. Neříkám, že to tady bude jako dřív, nečekejte články každý den a spíš podle toho jak se mi bude chtít a podle toho co budu mít vytvořeného. Právě sem dodělala nové portfolio, kam sem přidala nové i staré layouty, tak se podívejte. Taky bych chtěla udělat pár nových rubriky. Ale co já vím jaký, zatím mě napadlo jenom From You, kterou všichni znáte, ale mohli by jste posílat vaše grafické výtvory, pokud nemáte blog o grafice a chtěli by jste se vaší grafikou pochlubit. Co vy na to? Pokud máte ještě nějáký nápad neváhejte napsat, budu ráda za každou radu, jak tento blog oživit. Užijte si zbytek dne. :)

i really dont care...

14. května 2013 v 21:40 | blazulka
Upřímně?
... nebudu vám lhát. Neudělala sem nic. Žádnou grafiku, no prostě nic. Jo, vlastně udělala jsem free layout s Justinem Bieberem, ale myslím že ho nikdy neuvidíte :P Prostě mám krizi, žádné nápady, nevím co dělat. Je mi blbý furt přidávat jenom avatary nebo písma, asi začnu přidávat různý kecací články, který stejnak nikdo číst nebude :D. Jinak mám obrovskou radost, že se do objednávky na červen zapsalo už 22 lidí, což je podle mě super. Pořád máte ještě pár dní se zapsat. Poslední dobou poslouchám jenom album DEMI od Demi Lovato. Líbí se mi všechny písničky, a myslím si že můžu s klidem na duši tvrdit že to je nejlepší album co kdy udělala. Přidávm tuhle písničku, ve které hostuje i Cher Lloyd ♥ pokud jste ji neslyšeli tak si ji určitě poslechněte!


Slibuju, že se polepším a začnu něco přidávat. Udělalo by mi radost, kdyby jste mi napsali co by jste chtěli abych přidala :) Teď už jdu spát, mějte se krásně.


Nový layout :)

3. května 2013 v 17:54 | blazulka
Jak si můžete všimnou nastala změna layoutu. Chtěla sem něco světlejšího když je to jaro/léto. Tak tady je. Líbí se mi, je opět barevný tak snad se líbí i Vám. Menu je trochu rozladěný, ale to dodělám zítra nebo dneska na večer :) Teď se jdu dívat na 666 Park Avenue.

Chci začít sledovat nový seriál. Jaký je váš oblíbený?

tonight we're drinking from the bottle

28. dubna 2013 v 16:43 | blazulka
Ahojte, takový první článek. Vím že ho stejnak nikdo číst nebude, ale snad se někdo najde :) Včera sem nepřidala z nic z toho důvodu, že mi bylo zle od žalůdku, tak sem celý den proležela, dneska mi taky není dobře, ale už je mi líp. Opět sem pracovala na ročníkové práci, udělala avatary s Cher a pokoušela sem se udělat free layout s Demi. Bohužel, z toho nic nebylo nevím jestli je to tím že nemám inspiraci, náladu nebo že nemůžu najít nějáký pěkný fotky, který by se mi hodili do layoutu. Teď se jdu koukat na nějáká videa, potom se naučit matiku, nemá to smysl protože vím že z testu dostanu za 5, protože to nechápu :D ale musím se snažit aspoň na čtyřku. Mějte se krásně.

• Chtěli by jste další várku písem nebo textur ke stážení?
• Můžete se ptát na cokoliv na ask.fm
• Připomínám že 30.4 se můžete zapsat do objednávky na květen! Před vyplňením si přečtěte pravidla!
 
 

Reklama